Partneři

VLTAVA FUND je globální akciový fond založený v roce 2014. Naše investiční filozofie je jednoduchá. Vycházíme z toho, že akcie jsou nejlepší dlouhodobou investicí. Základem investování do akcií je pravidelný tok hotovosti směrem od společnosti k jejím akcionářům formou dividend a odkupů vlastních akcií a reinvestování nerozděleného zisku.

Tento tok má u dobrých společností řízených kvalitním managementem silnou tendenci růst. Cena akcie dlouhodobě následuje tento růst.

Po celém světě vyhledáváme společnosti, které jsou něčím výjimečné, mají trvale údržitelnou konkurenční výhodu, jsou řízeny kvalitními managementy a ve prospěch akcionářů. Pokud rozumíme podnikání takové společnosti a dokážeme si udělat představu o její hodnotě, čekáme na příležitost, kdy ji můžeme koupit za cenu výrazně nižší, než je její hodnota. Z takových příležitostí skládáme naše portfolio. Naše hodnotová strategie je konzervativní a velmi dlouhodobá.


Skupina XTB je mezinárodním poskytovatelem obchodních a investičních produktů, služeb a technologických řešení. Na subjekty skupiny XTB dohlížejí největší světové regulační orgány, včetně FCA, CySEC a KNF. Již více než 18 let poskytuje skupina XTB drobným investorům okamžitý přístup na stovky trhů po celém světě. XTB je fintechová společnost založená na důvěře, technologii a podpoře. Od roku 2004 skupina XTB rozšiřuje své podnikání, které nyní pokrývá 13 hlavních trhů v Evropě, Latinské Americe a Asii, a získala si důvěru více než 703000 zákazníků. Pomocí vlastních oceňovaných platforem xStation a xStation Mobile nabízejí subjekty skupiny XTB přístup k více než 5 600 finančním nástrojům, včetně reálných akcií, ETFa CFD na forex, indexy, komodity, akcie, ETF a kryptoměny. Prostřednictvím X-Open Hub poskytuje XTB špičkové technologie finančním institucím po celém světě. Více na: www.xtb.com/


Strike.Market, alternativní data pro vaše investování.


RoboMarkets je brokerská společnost poskytující profesionální služby firemním i maloobchodním klientům. Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC) a registrována jako investiční společnost ve 29 evropských zemích.

V rámci svých služeb umožňuje investorům a obchodníkům nákup a prodej více než 3000 reálných amerických akcií, z toho 1000 vybraných reálných amerických akcií bez poplatku. Skrze CFD (rozdílové smlouvy) lze obchodovat a investovat do dalších více než 6000 globálních akcií a ETF a dalších trhů.

V České republice nabízí RoboMarkets bezplatné vedení obchodních účtů, vklady i výběry v CZK a kvalitní podporu v českém jazyce.


Investicedoakcii.cz - Web o investování do akcií, kde naleznete novinky z akciových trhů, rozhovory s portfolio manažery významných světových fondů, informace o jejich portfoliích, investiční akademii pro začínající investory, odkazy na knihy o investování a řadu dalších zajímavých informací ze světa akcií.