Staňte se partnerem České investiční konference 2019 i vy

Česká investiční konference se během svých pěti ročníků stala jednou z největších investičních konferencí v České republice. Každý rok se jí účastní více jak 250 profesionálních a neprofesionálních investorů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Nabízí tak jedinečnou příležitost pro představení vašeho produktu nebo služby právě této cílové skupině. 6. ročník České investiční konference proběhne 11. a 12. listopadu 2019 v Hotelu Pyramida v Praze.Leonteq AG je švýcarská firma působící v oblasti finančního a technologického sektoru se zaměřením na segment strukturovaných produktů. Na základě vlastních, vysoce výkonných a moderních technologií společnost nabízí produkty a služby související s investičními deriváty a převážně pokrývá ochranu kapitálu, zvýšení výnosů a podílových produktů (participation product classes). To znamená, že společnost Leonteq AG jedná jako přímý emitent svých vlastních produktů a současně jako ručitel pro klienty i jako partner pro jiné finanční instituce. Společnost sídlí v Curychu, působí ale na dalších deseti místech v Asii a Evropě: Amsterdam, Frankfurt, Ženeva, Guernsey, Hongkong, Londýn, Monako, Paříž, Singapur, Tokio. Leonteq se obchoduje na SIX Swiss Exchange pod symbolem LEON SW.

Více informací na: ceesales@leonteq.com


24SAFE je specialista v oblasti pronájmu plně automatizovaných robotických bezpečnostních schránek s nejvyšší třídou bezpečnosti, NONSTOP přístupem a výhodnou polohou v centru Prahy. Cennosti, důležité dokumenty a data, tak mohou být bezpečně uloženy a zároveň dostupné, kdykoli jsou potřeba. Anonymní přístup, 100% soukromí, NONSTOP provoz a pojištění bezpečnostní schránky včetně hotovosti bez limitu, to je 24SAFE.

Více info na: info@24safe.cz


VLTAVA FUND je globální akciový fond založený v roce 2014. Naše investiční filozofie je jednoduchá. Vycházíme z toho, že akcie jsou nejlepší dlouhodobou investicí. Základem investování do akcií je pravidelný tok hotovosti směrem od společnosti k jejím akcionářům formou dividend a odkupů vlastních akcií a reinvestování nerozděleného zisku. 

Tento tok má u dobrých společností řízených kvalitním managementem silnou tendenci růst. Cena akcie dlouhodobě následuje tento růst. 

Po celém světě vyhledáváme společnosti, které jsou něčím výjimečné, mají trvale údržitelnou konkurenční výhodu, jsou řízeny kvalitními managementy a ve prospěch akcionářů. Pokud rozumíme podnikání takové společnosti a dokážeme si udělat představu o její hodnotě, čekáme na příležitost, kdy ji můžeme koupit za cenu výrazně nižší, než je její hodnota. Z takových příležitostí skládáme naše portfolio. Naše hodnotová strategie je konzervativní a velmi dlouhodobá.


ROKLEN24 je exkluzívní zpravodajský portál o světě investování, financí a ekonomiky. Nad rámec aktuálního ekonomického zpravodajství nabízí real-time data z finančních trhů, názory, videa a rozhovory s významnými osobnostmi i naopak dosud méně známými nadějemi. Cílí na renomované odborníky, pro které rozvíjí profesionální obsah, srozumitelným zpravodajstvím oslovuje ale i širokou veřejnost. 

Jádro redakce Roklen24 tvoří zkušení profesionálové z oblasti finančních trhů a médií, kteří kladou velký důraz na důvěryhodnost, přesnost, rychlost a nezávislost. Právě díky tomuto přístupu umožňují čtenářům činit kvalifikovaná a přesná rozhodnutí o vlastních financích.

Roklen24 je součástí finanční skupiny Roklen, kde přispívá k budování fintech platformy produktů a služeb nejen investičního bankovnictví, která je v podmínkách České republiky naprosto unikátní. Místo klasických poboček a statického bankovnictví Roklen nabízí chytré algoritmy a FinTech služby nové generace. Získal licence obchodníka s cennými papíry a platební instituce. Sestavil tým zkušených odborníků corporate finance, kteří poskytují poradenství v oblasti fúzí a akvizic, emisí akcií nebo dluhopisů a při restrukturalizaci firem. Uvedl první vlastní FinTech produkt RoklenFx, který umožňuje online směnu deviz a mezinárodní platby. Představil investment-crowdfundingovou platformu Fundlift, která efektivně propojuje investory a nadějné růstové projekty. Roklen bude dále rozšiřovat nabídku FinTech produktů pro firmy, podnikatele i fyzické osoby. Roklen se chce se stát největší FinTech platformou v ČR.


Nezávislý internetový deník ECHO24.CZ a názorový TÝDENÍK ECHO reagují na zásadní změny českého mediálního trhu, kdy došlo ke změně vlastníků mediálních domů, které přešly do rukou vlivových a politických subjektů. Reflektují nejdůležitější společenské události, přináší komentáře, analýzy a rozhovory.

BUSINESS MONITOR 24 poskytuje jasný a stručný výběr nejdůležitějš.ch denních zpráv z českých médiích. Hlavním výstupem je ranní bulletin rozsahu jedné strany formátu A4, který poskytuje vše, co potřebujete, abyste byli "v obraze". Bulletin zasíláme každý pracovní den do 8:30 ráno, v českém a anglickém jazyce, formát PDF. Zkušen. novináři vybírají relevantní zprávy abyste nemuseli ztrácet čas.


CFA SOCIETY CZECH REPUBLIC je nezisková organizace finančních profesionálů, jedna ze 148 členských asociací národního CFA Institute, jejímž cílem je prosazovat nejvyšší standardy etiky, odbornosti a profesionality v české a slovenské finanční komunitě. Kromě toho podporuje profesní rozvoj prostřednictvím studijních programů CFA Institute: CFA, CIPM a Investment Foundations.

V současné době sdružuje okolo 160 členů, většinou držitelů titulů CFA (Chartered Financial Analyst). Počet kandidátů České a Slovenské republiky přihlášených do programu CFA dnes přesahuje 1000 osob.

CFA Institute je globální asociace investičních odborníků, která aktivně prosazuje etické chování na finančních trzích. Jejím posláním je vytvořit prostředí, v němž budou stát zájmy investorů na prvním místě, trhy budou fungovat co nejefektivněji a ekonomiky porostou.

CFA Institute má více než 135 tisíc členů ve 150 zemích a 148 členských asociací.


KLUB INVESTORŮ je studentská nezisková organizace, která vznikla v roce 2007 díky skupince lidí, která se začala pravidelně scházet a řešit problematiku investování. V současné době má Klub investorů přibližně 2 000 členů napříč studentským, ale i nestudentským spektrem, zajímajících se o investování, private equity, trading, a real estate. Členové Klubu investorů jsou aktivní účastníci trhu nebo studenti se silným zájmem o zmíněné oblasti.

Hlavním působištěm Klubu investorů je Vysoká škola ekonomická v Praze, dále působíme na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy v Praze, Masarykově Univerzitě v Brně, Ekonomické univerzitě v Bratislavě a na Fakultě architektury Českého vysokého učení technického v Praze.


ASOCIÁCIA OBCHODNÍKOV S CENNÝMI PAPIERMI je záujmové združenie obchodníkov s cennými papiermi. Asociáciu založilo v roku 1994 zakladajúcich 26 spoločností, medzi ktorými nechýbali najvýznamnejší obchodníci s cennými papiermi posobiaci na Slovenskom kapitálovom trhu. V súčasnosti združuje AOCP celkom 14 subjektov z radov bánk a obchodníkov s cennými papiermi. AOCP je jediná stavovská organizácia združujícúca licencovaných obchodníkov s cennými papiermi na území SR.

AOCP sa spolupodiel'a na príprave zákonov a právnych noriem kapitálového trhu, je respektovanou a mienkotvornou organizáciou domáceho kapitálového trhu. AOCP je zároveň organizáciou poverenou NBS zabezpečovaním odborných skúšok v oblasti finančného sprostredkovania a finančného poradenstva. V záujme podpory a rozvoja domáceho kapitálového trhu ako aj s ciel'om zvyšovania obornej úrovne a širokého povedomia je AOCP organizátorom množstva dborných podujatí určených pre širokú odbornú a laickú verejnosť.ERSTE ASSET MANAGEMENT GMBH, pobočka Česká republika (EAM ČR) je členem finanční skupiny Erste Bank Group. V České republice nabízí své produkty prostřednictvím široké pobočkové sítě České spořitelny. EAM ČR je specialistou v oblasti správy aktiv jak pro retailovou klientelu, kde spravuje aktuálně 35 podílových fondů s objemem majetku pod správou ve výši téměř 92 mld. Kč, tak pro privátní a institucionální klientelu, kde objem majetku pod správou již přesáhl 117 mld. Kč. Součástí klientské báze jsou tak rovněž klienti Erste Private Banking a Erste Premier. EAM ČR byla renomovaným magazínem World Finance oceněna jako nejlepší investiční společnost v ČR pro rok 2014.


VERDI CAPITAL je soukromá investiční skupina se sídlem v Praze, která se zaměřuje na likvidní a nelikvidní investice. Byla založena v roce 2011 investiční bankéřkou Kateřinou Zychovou. Působíme v oblastech strukturované správy majetku, investujeme do malých a středních podniků v rámci fondu soukromého kapitálu. Řídíme také fond energetiky a obnovitelných zdrojů. V oblasti likvidních aktiv nabízíme široké spektrum strategií správy majetku. Pomáháme vytvářet optimální diverzifikaci aktiv, především akcií a dluhopisů. Naše poradenské mandáty nabízejí výhody aktivního investičního poradenství, připravujeme návrhy šité na míru individuálním cílům, pravidelné analýzy portfolia a zprávy s podrobnými údaji o jeho stavu.


PRIVATBANKA, A.S. je prvá špecializovaná banka na Slovensku, zameraná na privátne bankovníctvo. Na trhu posobí od roku 2005, v Českej republike formou reprezentácie od roku 2009. Aktíva pod správou v rámci privátného bankovníctva predstavujú viac ako 760 mil. eur. Pri správe klientskych aktív kladieme vel'ký doraz na komunikáciu s s klientom - nechceme predávať produkty, ale zhodnúť sa sklientom na investičnej filozofii a podľa toho alokovať jeho aktíva. Za veľkú výhodu považujeme reálnu produktovú nezávislosť - používame efektívne reišenia (napr. ETF) najvačších svetových správcov, žiadna správcovská společnosť nemá výsadné postavenie. Od roku 2007 je Privatbanka súčasťou Penta Investments.


Komerční banka byla založena v roce 1990 jako státní instituce a v roce 1992 byla transformována v akciovou společnost. Akcie KB jsou kótovány na Burze cenných papírů Praha již od jejího vzniku v roce 1993 a stejně tak v RM‑Systému.

Po privatizaci začala KB vedle své tradičně silné pozice na trhu podniků a municipalit výrazně rozvíjet aktivity také pro individuální zákazníky a podnikatele.V roce 2001 koupila státní 60% podíl v Komerční bance Société Générale.

Součástí rozvoje retailových aktivit byl i nákup zbývajícího 60% podílu v Modré pyramidě v roce 2006, kterým Komerční banka získala plnou kontrolu nad třetí největší stavební spořitelnou v České republice. Dalším významným krokem v rozšiřování nabídky klientům byla v květnu 2011 akvizice 50,1% podílu ve společnosti SGEF, která je předním poskytovatelem financovaní zajištěného aktivy v České republice a prostřednictvím pobočky je aktivní také na Slovensku. V červenci 2016 pak dceřiná společnost ESSOX s.r.o., dokončila převzetí 100% podílu ve společnostech financování automobilů PSA Finance CZ a PSA Finance SK.


Arca Capital je dynamická investiční skupina, která na trhu působí již téměř 20 let. Svoji činnost soustředí jak na rozvoj private equity aktivit investičně orientovaných na energetiku, reality, retail a služby, tak i na regulované aktivity zaměřené na budování a správu fondových struktur v oblastech energetiky, realit a dalších. Dynamický růst s důrazem na kvalitu a udržitelný výnos se projevil v nárůstu aktiv skupiny, jejichž objem v roce 2017 přesáhl 1,4 miliardy EUR. Investiční aktivity cílí Arca Capital primárně na region střední Evropy a postupně je aktivně rozšiřuje. Hlavní zastoupení skupiny jsou v Praze a Bratislavě. Cílem skupiny je vytvoření obsáhlé sítě vzájemně se doplňujících aktivit v oblastech, které na sebe ekonomicky navazují.


Conseq je investičním manažerem s 24letou historií na českém trhu. Vedle obhospodařování institucionálních portfolií již 18 let obhospodařuje a administruje investiční fondy i poskytuje další služby drobným i institucionálním investorům. V těchto oblastech má Conseq významný podíl na trhu a získal si důvěru již více než 400.000 klientů. S objemem obhospodařovaných aktiv ve výši téměř 58 mld. CZK (podle údajů AKAT ČR) je skupina Conseq největším nezávislým investičním manažerem v ČR.


Společnost FarmTechnik s.r.o. byla založena v březnu 2015. Při jejím vzniku stála skupina několika přátel, kteří se v oboru zemědělské strojírenské výroby, zemědělského obchodu a služeb pohybují již řadu let. Společnost se zaměřuje na prodej a servis, zemědělské, komunální a lesnické techniky, poradenskou činnost a dodávky kompletního sortimentu náhradních dílů na tuto techniku.

Cílem společnosti je nejen osobní přístup, vstřícnost a solidnost v jednání, ale především nabídka kvalitního zboží, podpořená všestrannými znalostmi, zkušenostmi z oboru, profesionálními službami a poradenstvím, které poskytuje.

Společnost se zaměřuje na zákazníky v regionu Ústeckého, Libereckého, Středočeského kraje a Prahu, kde má i řadu výhradních sortimentních zastoupení.