Staňte se partnerem České investiční konference 2020 i vy

Česká investiční konference se během svých šesti ročníků stala jednou z největších investičních konferencí v České republice. Každý rok se jí účastní více jak 250 profesionálních a neprofesionálních investorů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Nabízí tak jedinečnou příležitost pro představení vašeho produktu nebo služby právě této cílové skupině. 7. ročník České investiční konference proběhne 9. a 10. listopadu 2020 v Hotelu Pyramida v Praze.Leonteq AG je švýcarská firma působící v oblasti finančního a technologického sektoru se zaměřením na segment strukturovaných produktů. Na základě vlastních, vysoce výkonných a moderních technologií společnost nabízí produkty a služby související s investičními deriváty a převážně pokrývá ochranu kapitálu, zvýšení výnosů a podílových produktů (participation product classes). To znamená, že společnost Leonteq AG jedná jako přímý emitent svých vlastních produktů a současně jako ručitel pro klienty i jako partner pro jiné finanční instituce. Společnost sídlí v Curychu, působí ale na dalších deseti místech v Asii a Evropě: Amsterdam, Frankfurt, Ženeva, Guernsey, Hongkong, Londýn, Monako, Paříž, Singapur, Tokio. Leonteq se obchoduje na SIX Swiss Exchange pod symbolem LEON SW.

Více informací na: ceesales@leonteq.com


VLTAVA FUND je globální akciový fond založený v roce 2014. Naše investiční filozofie je jednoduchá. Vycházíme z toho, že akcie jsou nejlepší dlouhodobou investicí. Základem investování do akcií je pravidelný tok hotovosti směrem od společnosti k jejím akcionářům formou dividend a odkupů vlastních akcií a reinvestování nerozděleného zisku. 

Tento tok má u dobrých společností řízených kvalitním managementem silnou tendenci růst. Cena akcie dlouhodobě následuje tento růst. 

Po celém světě vyhledáváme společnosti, které jsou něčím výjimečné, mají trvale údržitelnou konkurenční výhodu, jsou řízeny kvalitními managementy a ve prospěch akcionářů. Pokud rozumíme podnikání takové společnosti a dokážeme si udělat představu o její hodnotě, čekáme na příležitost, kdy ji můžeme koupit za cenu výrazně nižší, než je její hodnota. Z takových příležitostí skládáme naše portfolio. Naše hodnotová strategie je konzervativní a velmi dlouhodobá.


XTB je jedním z největších burzovně obchodovaných brokerů na FX a CFD na světě. Poskytujeme drobným obchodníkům okamžitý přístup ke stovkám globálních trhů. Na trhu jsme více než 15 let a pobočky máme ve více než 13 zemích světa, a to včetně Velké Británie, Německa či Francie. Veškerá naše činnost se opírá o tři základní pilíře, kterými jsou technologie, důvěra a podpora.

V dnešní době je technologie jedním z nejdůležitějších prvků investování a financí obecně. Víme to, proto neustále zlepšujeme naše obchodní aplikace v souladu s nejnovějšími trendy a řešeními. Naší ambicí je dostat naší obchodní platformu xStation mezi ty nejspolehlivější a nejfunkčnější obchodních aplikace na trhu.

Za dobu svého působení na finančních trzích jsme získali důvěru více než 170 000 zákazníků po celém světě. Investice našich klientů jsou u nás v bezpečí - jsme pod dohledem těch největších kontrolních úřadů na světě: FCA, KNF, CySEC a IFSC.


ROKLEN24 je exkluzívní zpravodajský portál o světě investování, financí a ekonomiky. Nad rámec aktuálního ekonomického zpravodajství nabízí real-time data z finančních trhů, názory, videa a rozhovory s významnými osobnostmi i naopak dosud méně známými nadějemi. Cílí na renomované odborníky, pro které rozvíjí profesionální obsah, srozumitelným zpravodajstvím oslovuje ale i širokou veřejnost. 

Jádro redakce Roklen24 tvoří zkušení profesionálové z oblasti finančních trhů a médií, kteří kladou velký důraz na důvěryhodnost, přesnost, rychlost a nezávislost. Právě díky tomuto přístupu umožňují čtenářům činit kvalifikovaná a přesná rozhodnutí o vlastních financích.

Roklen24 je součástí finanční skupiny Roklen, kde přispívá k budování fintech platformy produktů a služeb nejen investičního bankovnictví, která je v podmínkách České republiky naprosto unikátní. Místo klasických poboček a statického bankovnictví Roklen nabízí chytré algoritmy a FinTech služby nové generace. Získal licence obchodníka s cennými papíry a platební instituce. Sestavil tým zkušených odborníků corporate finance, kteří poskytují poradenství v oblasti fúzí a akvizic, emisí akcií nebo dluhopisů a při restrukturalizaci firem. Uvedl první vlastní FinTech produkt RoklenFx, který umožňuje online směnu deviz a mezinárodní platby. Představil investment-crowdfundingovou platformu Fundlift, která efektivně propojuje investory a nadějné růstové projekty. Roklen bude dále rozšiřovat nabídku FinTech produktů pro firmy, podnikatele i fyzické osoby. Roklen se chce se stát největší FinTech platformou v ČR.


Goran Tačevski je uznávaný reklamní fotograf, původem z Makedonie, který během svého života dosud působil zejména v Paříži a v Praze. Na počátku kariéry se věnoval dokumentární a art fotografii, během působení v Paříži se vymezil zejména jako módní fotograf a posledních zhruba 20 let působí především jako reklamní fotograf. Tradičně je zařazován prestižním magazínem Lurzer's Archive mezi 200 nejlepších reklamních fotografů na světě. Obdržel desítky mezinárodních ocenění v oblasti reklamní fotografie jako například Cannes Lions, Golden Drum, Epica, Eurobest apod. V roce 2007 získal ocenění Zlatý ohníček od Art Directors Club Czech Republic za celoživotní přínos české reklamě. Poslední mezinárodní úspěch zaznamenala kampaň Miss America 2.0, která upozornila na vyřazení promenády v plavkách z této prestižní soutěže a zásadně ovlivnila směr, kterým se do budoucna bude ubírat vnímání ženské krásy. Goran Tačevski také úzce spolupracuje s řadou klientů napříč různými odvětvími, např. CTP, a pomáhá jim skrze art direkci a fotografii realizovat projekty nad rámec klasické reklamy, ať už se jedná například o business portréty, výroční zprávy, limitované edice fotografií, výstavy či využití jiných netradičních médií. 


KLUB INVESTORŮ je studentská nezisková organizace, která vznikla v roce 2007 díky skupince lidí, která se začala pravidelně scházet a řešit problematiku investování. V současné době má Klub investorů přibližně 2 000 členů napříč studentským, ale i nestudentským spektrem, zajímajících se o investování, private equity, trading, a real estate. Členové Klubu investorů jsou aktivní účastníci trhu nebo studenti se silným zájmem o zmíněné oblasti.

Hlavním působištěm Klubu investorů je Vysoká škola ekonomická v Praze, dále působíme na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy v Praze, Masarykově Univerzitě v Brně, Ekonomické univerzitě v Bratislavě a na Fakultě architektury Českého vysokého učení technického v Praze.