Staňte se partnerem České investiční konference 2020 i vy

Česká investiční konference se během svých šesti ročníků stala jednou z největších investičních konferencí v České republice. Každý rok se jí účastní více jak 250 profesionálních a neprofesionálních investorů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Nabízí tak jedinečnou příležitost pro představení vašeho produktu nebo služby právě této cílové skupině. 7. ročník České investiční konference proběhne 9. a 10. listopadu 2020 v Hotelu Pyramida v Praze.Leonteq AG je švýcarská firma působící v oblasti finančního a technologického sektoru se zaměřením na segment strukturovaných produktů. Na základě vlastních, vysoce výkonných a moderních technologií společnost nabízí produkty a služby související s investičními deriváty a převážně pokrývá ochranu kapitálu, zvýšení výnosů a podílových produktů (participation product classes). To znamená, že společnost Leonteq AG jedná jako přímý emitent svých vlastních produktů a současně jako ručitel pro klienty i jako partner pro jiné finanční instituce. Společnost sídlí v Curychu, působí ale na dalších deseti místech v Asii a Evropě: Amsterdam, Frankfurt, Ženeva, Guernsey, Hongkong, Londýn, Monako, Paříž, Singapur, Tokio. Leonteq se obchoduje na SIX Swiss Exchange pod symbolem LEON SW.

Více informací na: ceesales@leonteq.com


VLTAVA FUND je globální akciový fond založený v roce 2014. Naše investiční filozofie je jednoduchá. Vycházíme z toho, že akcie jsou nejlepší dlouhodobou investicí. Základem investování do akcií je pravidelný tok hotovosti směrem od společnosti k jejím akcionářům formou dividend a odkupů vlastních akcií a reinvestování nerozděleného zisku. 

Tento tok má u dobrých společností řízených kvalitním managementem silnou tendenci růst. Cena akcie dlouhodobě následuje tento růst. 

Po celém světě vyhledáváme společnosti, které jsou něčím výjimečné, mají trvale údržitelnou konkurenční výhodu, jsou řízeny kvalitními managementy a ve prospěch akcionářů. Pokud rozumíme podnikání takové společnosti a dokážeme si udělat představu o její hodnotě, čekáme na příležitost, kdy ji můžeme koupit za cenu výrazně nižší, než je její hodnota. Z takových příležitostí skládáme naše portfolio. Naše hodnotová strategie je konzervativní a velmi dlouhodobá.


ROKLEN24 je exkluzívní zpravodajský portál o světě investování, financí a ekonomiky. Nad rámec aktuálního ekonomického zpravodajství nabízí real-time data z finančních trhů, názory, videa a rozhovory s významnými osobnostmi i naopak dosud méně známými nadějemi. Cílí na renomované odborníky, pro které rozvíjí profesionální obsah, srozumitelným zpravodajstvím oslovuje ale i širokou veřejnost. 

Jádro redakce Roklen24 tvoří zkušení profesionálové z oblasti finančních trhů a médií, kteří kladou velký důraz na důvěryhodnost, přesnost, rychlost a nezávislost. Právě díky tomuto přístupu umožňují čtenářům činit kvalifikovaná a přesná rozhodnutí o vlastních financích.

Roklen24 je součástí finanční skupiny Roklen, kde přispívá k budování fintech platformy produktů a služeb nejen investičního bankovnictví, která je v podmínkách České republiky naprosto unikátní. Místo klasických poboček a statického bankovnictví Roklen nabízí chytré algoritmy a FinTech služby nové generace. Získal licence obchodníka s cennými papíry a platební instituce. Sestavil tým zkušených odborníků corporate finance, kteří poskytují poradenství v oblasti fúzí a akvizic, emisí akcií nebo dluhopisů a při restrukturalizaci firem. Uvedl první vlastní FinTech produkt RoklenFx, který umožňuje online směnu deviz a mezinárodní platby. Představil investment-crowdfundingovou platformu Fundlift, která efektivně propojuje investory a nadějné růstové projekty. Roklen bude dále rozšiřovat nabídku FinTech produktů pro firmy, podnikatele i fyzické osoby. Roklen se chce se stát největší FinTech platformou v ČR.


KLUB INVESTORŮ je studentská nezisková organizace, která vznikla v roce 2007 díky skupince lidí, která se začala pravidelně scházet a řešit problematiku investování. V současné době má Klub investorů přibližně 2 000 členů napříč studentským, ale i nestudentským spektrem, zajímajících se o investování, private equity, trading, a real estate. Členové Klubu investorů jsou aktivní účastníci trhu nebo studenti se silným zájmem o zmíněné oblasti.

Hlavním působištěm Klubu investorů je Vysoká škola ekonomická v Praze, dále působíme na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy v Praze, Masarykově Univerzitě v Brně, Ekonomické univerzitě v Bratislavě a na Fakultě architektury Českého vysokého učení technického v Praze.


ERSTE ASSET MANAGEMENT GMBH, pobočka Česká republika (Erste AM ČR) je členem finanční skupiny Erste Bank Group. V České republice nabízí své produkty prostřednictvím široké pobočkové sítě České spořitelny. Erste AM ČR je specialistou v oblasti správy aktiv jak pro retailovou klientelu, kde spravuje aktuálně 39 podílových fondů s objemem majetku pod správou ve výši 123 mld. Kč, tak pro privátní a institucionální klientelu, kde objem majetku pod správou již přesáhl 131 mld. Kč. Součástí klientské báze jsou tak rovněž klienti Erste Private Banking a Erste Premier. Erste AM ČR byla renomovaným magazínem World Finance oceněna jako nejlepší investiční společnost v ČR pro rok 2014 a v roce 2015 byla zvolena nejlepší investiční společností ve střední a východní Evropě.