Vstupenky na 

Českou investiční konferenci

KONFERENCE

8. 11. od 9:00 do 18:00

ONLINE

WEBINÁŘE

9. 11. od 9:00 do 15:00

ONLINE

  • 4 praktické webináře 
  • Vzdělávací materiály
  • Formální i neformální diskuze

OFFLINE MEET-UP

9. 11. od 18:00

PRAHA

Early bird cena (platná do 20. září): 5 000 Kč + DPH

Standardní cena (platná od 21. září): 6 000 Kč + DPH    


Cena za 1 workshop: 1 000 Kč + DPH

Cena za 4 workshopy: 3 000 Kč + DPH                                                                         

Cena: ZDARMA pro účastníky registrující se na první den konference a 4 webináře. 

Cena: 2 000 Kč + DPH 


Koupit vstupenku

Hlavní program České investiční konference a webináře proběhnou online. Networkingová akce s řečníky a dalšími investory proběhne 9. 11. od 18:00 v Praze offline. 


Co o konferenci řekli účastníci?

Petr Čermák

Autor knihy Investice do akcií: Základy value investování

"Česká investiční konference je v rámci České republiky výjimečnou událostí, na kterou se každý rok velmi těším. Vždy si rád poslechnu názory domácích i zahraničních investorů na jednotlivé akcie. V rámci konference se člověk potká s řadou zajímavých investorů z celé republiky. Akce je vždy skvěle zorganizovaná a nabízí i možnost zajímavých workshopů."

Radim Dohnal

CEO, Capitalinked

"Na Českou investiční konferenci jsem dorazil úplně každý rok a každý rok se stejně nebo ještě více těším. Rád se dozvím informace o nových investičních příležitostech, ale také získám nové pohledy na oceňování a posuzování. Velmi rád se také setkám se starými známými. Rád bych také připomněl, že toto je nejspíše jediná konference svého druhu, která je primárně o informacích a není tam žádný obchodní tlak na cokoliv."

Palo Duda

Investor

"Českú investičnú konferenciu by som odporučil každému, kto to s investovaním myslí vážne. Odlišuje sa hlavne tým, že tu nenájdete ľudí predávať svoje fondy a predbiehať sa, kto spravil v minulosti lepší performance. Na týchto veciach vôbec nezáleží. Namiesto toho tu uvidíte ľudí, ktorí zodpovedajú za výber investícií, nechajú vás nazrieť do "svojej kuchyne" a spôsobu, ako uvažujú o investíciách. Nepoznám lepšie miesto, kde môžete prísť k cenným informáciám a zároveň sa osobne porozprávať s ľuďmi z investičného sveta. A to, že si odnesiete približne tucet konkrétnych spoločností, do ktorých potom môžete sami investovať, považujem za čerešničku na torte."

Michal Hnyk

Investor

"Velmi kvalitní organizaci ČIK umožňuje se seznámit s uvažováním různých profesionálních investorů. Často zde účastník může získat různé pohledy na určitou investiční příležitost. Velmi poučná je možnost se přímo setkat s jinými investory a poučit se z jejich praktik. Z akce čerpám inspiraci vždy celý rok."


Shlédněte záznam 

z České investiční konference 2020